8 серпня (середа), о 13:00, в Сімферополі розпочнеться презентація результатів незалежного моніторингу чинних народних депутатів з Криму та його нового інструменту - ЧЕСНОМЕТРА. Також за участі журналістів, експертів, представників політичних партій та громадських організацій, чинних депутатів та кандидатів у народні депутати України відбудеться дискусія щодо якості майбутнього парламенту.


Презентація та дискусія відбудуться в Інформаційному прес-центрі Сімферополя, за адресою: вул.Севастопольська,8, оф. 106.

Презентувати результати моніторингу та ЧЕСНОМЕТР будуть: Регіональний Координатор руху ЧЕСНО в Криму, представник Кримського Незалежного центру політичних дослідників і журналістів Світлана Єрещенко та заступник голови Кримського відділення Комітету виборців України Андрій Мастикін.

Під час зустрічі учасники Громадянського руху ЧЕСНО представлять результати першого етапу громадського аудиту кандидатів у депутати.

Завдяки новітньому онлайн інструменту – ЧЕСНОМЕТРУ – кожен виборець зможе ознайомитися з профайлами чинних депутатів, а саме їх відповідності критеріям ЧЕСНО.

Наступним етапом буде аналіз потенційних кандидатів у народні депутати на жовтневих виборах до парламенту.

Пряму трансляцію заходу триватиме на сайті Центру журналістських розслідувань за посиланням investigator.org.ua/online/