2012-10-02 13:48
вул. Червоноармійська 4

2 жовтня о 12:00 відбудеться прес-конференція Чернівецької коордради Громадського руху ЧЕСНО, на якій буде представлено результати аналізу програм кандидатів у мажоритарних округах Чернівецької області, а також підсумки проектів і плани коордради на найближчий період. Адреса: Чернівці, вул. Червоноармійська 4, 3 поверх (вхід з балкону).


Під час прес-конференції учасники руху ЧЕСНО представлять методологію та результати аналізу програм кандидатів у депутати у мажоритарних округах Чернівецької області. Також будуть представлені підсумки проектів Чернівецької координаційної ради Громадського руху ЧЕСНО (освітнього проекту «Академія Громадянина», нового інформаційного майданчика, створеного за сприяння коордради).

Насамкінець, представники координаційної ради анонсують плани на найближчий період: заходи для молоді, діяльність під час дня голосування та ін.

До участі у прес-конференції запрошуємо представників громадських організацій, ЗМІ, громадських активістів, представників політичних партій та кандидатів у депутати в мажоритарних округах Чернівецької області.