14 грудня у Луцьку відбудеться зустріч представників місцевих ЗМІ та громадських організацій з одним з ініціаторів руху ЧЕСНО -  громадським діячем Олегом Рибачуком. Тема зустрічі – "Стан громадянського суспільства після виборів: куди далі?".


 Захід організовує Волинська обласна громадська організація "Фонд місцевого розвитку" в рамках проекту "Діалог з успішними громадськими діячами" за підтримки Благодійного Фонду "Богдана Гаврилишина". Зустріч почнеться об 11.00  у приміщенні конференц-залу готелю "Україна" (вул. Словацького, 2). 

О 15.00 на сайті інтернет-видання ВолиньPost http://www.volynpost.com// розпочнеться чат-конференція з Олегом Рибачуком, свої запитання спікеру можна поставити на сайті видання.

Метою проекту "Діалог з успішними громадськими діячами", що здійснюється ВОГО "Фонд місцевого розвитку" за підтримки Благодійного фонду "Богдана Гаврилишина", є спонукання представників громадського сектору і журналістів Волині до активної діяльності й гуртування задля розвитку своєї країни й свого регіону й посилення таким чином їхньої ролі в суспільстві.