У Луцьку 13 лютого 2013 року об 11:00 у конференц-залі готелю «Україна» (вул. Словацького, 2) відбудеться круглий стіл на тему «Проміжні вибори до Волинської обласної ради».


Захід організовують: Волинська регіональна платформа Громадського руху Чесно й Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу.

Під час круглого столу обговорять особливості цієї виборчої кампанії та проаналізують на відповідність критеріям доброчесності кандидатури політиків, що балотуються у депутати Волинської обласної ради.

До участі у заході запрошуємо кандидатів у депутати облради та їхніх представників, лідерів політичних партій і громадських організацій області, аналітиків, журналістів та всіх зацікавлених громадян.

Як відомо, проміжні вибори у Волинську обласну раду призначені на 17 лютого 2013 року у зв’язку з тим, що два депутати-мажоритарники були обрані до Верховної Ради. Виборці обиратимуть депутатів у двох одномандатних мажоритарних виборчих округах: № 29, що в Турійському районі, та № 37, що в місті Луцьку.

Запрошуємо до участі й обговорення!