Рух ЧЕСНО започатковує незалежний майданчик для спілкування журналістів з відомими громадськими діячами, експертами та політиками у форматі дискусійного медіа-клубу «ЧЕСНО про вибори». Медіа-клуб має на меті розгорнути конструктивну дискусію в суспільстві щодо майбутніх парламентських виборів та політичної перспективи України в цілому.
 


Раз на 2 тижні ми будемо збирати разом представників засобів масової інформації та експертного середовища, аби відверто подискутувати про сьогоднішню політичну ситуацію, вплив громадянського суспільства на політиків та виклики, які постануть перед депутатами Верховної Ради 7-го скликання.

Відкриття медіа-клубу відбудеться 27 червня, напередодні Дня Конституції України. ЧЕСНІ відповіді на запитання журналістів надасть перший Президент України – Леонід Кравчук.

Зокрема, ми пропонуємо обговорити, яку роль відіграє Конституція у сьогоднішньому політичному процесі. Чи здатна Конституційна Асамблея виробити новий Основний Закон, який буде прийнятий політичними елітами й зможе реально працювати в українському суспільстві? Чи будуть чесними правила передвиборчої гри політиків?

Модератор - Микола Княжицький, журналіст, генеральний директор телеканалу "ТВі".

Зустріч відбудеться 27 червня з 11.00 до 12.00 за адресою: вул.О.Гончара, 36 А, 2 поверх, офіс ГО «Центр UA».

Просимо підтвердити вашу участь у заході, адже кількість місць обмежена: через e-mail – [email protected], або телефоном: 099 271 95 59.

Учасники Громадянського руху ЧЕСНО