29 липня (неділя) о 15:00 розпочнеться презентація результатів незалежного дослідження чинних народних депутатів та нового інструменту - ЧЕСНОМЕТРУ. Також відбудеться дискусія щодо якості майбутнього парламенту за участі експертів та представників політичних партій.


Презентація відбудеться в залі Центру Душпастирства Молоді за адресою: вул. Шевченка, 29/1.

Презентувати результати моніторингу діяльності чинних народних депутатів, відповідати на гострі запитання від журналістів та політиків будуть: Святослав Сурма (координатор ЧЕСНО у Дрогобичі, голова ГО "Небайдужі Дрогобичани") та Володимир Кондзьолка (учасник Чесно у Дрогобичі, голова ГО "Юрія Дрогобича").

Про принципи Руху та виклики які постали перед ним після оприлюднення результатів громадського аудиту депутатів розповість Голова ГО «Центр.ua» Олег Рибачук.

На захід запрошені експерти які прокоментують методологію та результати громадського аудиту: Михайдл Ваврин (учасник Чесно у Дрогобичі, голова координаційної ради демократичних сил Дрогобиччини) та Тарас Демко (учасник Чесно у Дрогобичі, політолог, Голова ГО "Батьки і діти")

Під час зустрічі учасники Громадянського Руху ЧЕСНО представлять результати першого етапу громадського аудиту кандидатів у депутати. Завдяки новітньому он-лайн інструменту – ЧЕСНОМЕТР – кожен виборець зможе ознайомитися з профайлами чинних депутатів щодо їх відповідності критеріям ЧЕСНО. Наступним етапом буде аналіз потенційних мажоритарних кандидатів до ВРУ по всій країні.

За додатковою інформацією звертайтесь до Координатора Руху ЧЕСНО у Дрогобичі Святослава Сурми (067 31 31 357), [email protected]