15 серпня о 14:00 розпочне свою роботу медіа-клуб "ЧЕСНО про вибори", на якому розглянуть результати реєстрації кандидатів в депутати по партійних списках та мажоритарних округах на Житомирщині.


Учасниками круглого столу будуть координатор громадського руху ЧЕСНО на Житомирщині Володимир Піньковський; політолог, член коордради ЧЕСНО Віктор Радчук; політолог Анатолій Мельниченко; політтехнолог Андрій Лактіонов; експерт з медіа, журналіст сайту Владометр Роланд Мікеладзе, а також зацікавлені експерти та місцеві політики.

Запрошуємо політичних та громадських діячів міста Житомира та області, представників ЗМІ та незалежних експертів до публічного обговорення результатів офіційної реєстрації ЦВК кандидатів в народні депутати Верховної Ради VII скликання.

Круглий стіл розпочнеться 15 серпня о 14:00 в прес-клубі ОДА, 2-й поверх, за адресою: майдан Рад, 12.

Основні питання першої розмови: Хто з житомирян є в партійних списках та чи має шанси пройти до парламенту? За яким принципом формувались партійні списки та яким чином потрапили туди представники від Житомирщини? Хто і чому із відомих постатей не потрапив до партійних списків або знаходиться в її непрохідній частині? Чи будуть ЧЕСНИМИ, в разі проходження до парламенту, наші представники? Чого очікувати від дій провідних політичних сил партій найближчим часом у передвиборчих перегонах?

Під час дискусії експерти проаналізують ситуацію щодо зареєстрованих кандидатів в Житомирській області, їх попереднє позиціонування перед виборцями та шанси вибороти місце у парламенті.

Контактна особа: Володимир Піньковський, координатор громадського руху ЧЕСНО на Житомирщині, 096 466 66 82