2 жовтня Рух ЧЕСНО в Запоріжжі презентує результати оцінки доброчесності кандидатів за партійними списками 6 політичних сил: Партії Регіонів, Об’єднаної Опозиції «За Батьківщину!», партії «УДАР», КПУ, Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та партії «Україна – Вперед!». Рух ЧЕСНО назве основні порушення кандидатів, прізвища порушників та зробить порівняльний аналіз списків партій.


Презентація та обговорення результатів дослідження відбудуться о 12:00 в прес-центрі ІА «Вести-Информ» за адресою пр. Леніна 152 («Будинок Друку»), 4 поверх, ауд.№417Презентація та обговорення результатів дослідження відбудуться в прес-центрі ІА «Вести-Информ» за адресою: пр. Леніна 152 («Будинок Друку»), 4 поверх, ауд.№417.

У заході візьмуть участь:

  • Олег Рибачук – ідеолог Руху ЧЕСНО
  • Андрій Зінченко - регіональний координатор Руху ЧЕСНО 
  • Ігор Артюшенко - координатор запорізької платформи Руху ЧЕСНО

В рамках кампанії «Фільтруй Раду!» учасники руху ЧЕСНО проаналізували 430 кандидатів з прохідних частин партійних списків, що були визначені відповідно до даних соціологічних досліджень, та виявили загалом 284 кандидата, які порушили принаймні 1 з 4 критеріїв ЧЕСНО. 19 вересня результати аналізу партійних списків було надано партіям для 3-денного ознайомлення та коментування перед їх оприлюдненням. Також Рух ЧЕСНО закликав партійних лідерів врахувати оцінку громадськості та розглянути можливість відкликання від участі у виборах тих кандидатів, які за оцінкою руху ЧЕСНО, є "тушками", причетні до корупційних дій або порушували права та свободи людей.