8 жовтня Рух ЧЕСНО презентує результати оцінки доброЧЕСНОсті кандидатів за партійними списками 6 політичних сил.


Рух ЧЕСНО назве основні порушення кандидатів, прізвища порушників та зробить порівняльний аналіз списків партій, які мають шанси потрапити до парламенту, а саме:

Партії Регіонів,
Об’єднаної Опозиції «За Батьківщину!»,
Політичної партії «УДАР»,
Комуністичної партії України,
Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Партії «Україна – Вперед!».

До обговорення результатів громадського аудиту запрошено представників провідних політичних партій, експертів та журналістів.

Презентація та обговорення результатів дослідження відбудуться з 12:00 до 13.30 у приміщенні Прес-центру "Paritet" (пров. Семафорний, 4). Реєстрація учасників з 11:45.

В рамках кампанії «Фільтруй Раду!» учасники Руху ЧЕСНО проаналізували 430 кандидатів з прохідних частин партійних списків, що були визначені відповідно до даних соціологічних досліджень, та виявили загалом 284 кандидата, які порушили принаймні 1 з 4 критеріїв ЧЕСНО. 19 вересня результати аналізу партійних списків було надано партіям для 3-денного ознайомлення та коментування перед їх оприлюдненням. Також Рух ЧЕСНО закликав партійних лідерів врахувати оцінку громадськості та розглянути можливість відкликання від участі у виборах тих кандидатів, які за оцінкою Руху ЧЕСНО, є "тушками", причетні до корупційних дій або порушували права та свободи людей.

Координатор ЧЕСНО в Одесі - Славський Олександр (067-175-175-0, [email protected])
Прес-центр "Paritet" - 048-722-31-08