10 жовтня з 14:00 до 16:00 у приміщенні ІА "УкрІнформ" (вул. Богдана Хмельницького, 8/16) Рух ЧЕСНО презентує результати оцінки доброчесності кандидатів у 225 мажоритарних округах.


Який конкурс порушників на одне місце в парламенті? Які порушення найчастіше вчиняють мажоритарники на виборах 2012? За якими округами йде найбільше порушників критеріїв ЧЕСНО? Де балотуються "тушки"? Чим відрізняються самовисуванці від кандидатів, висунутих партіями? Хто балотується за списками 16 партій, які за соціологічними дослідженнями, не мають шансів перетнути 5%-ий бар’єр? На ці та інші питання ЧЕСНО спробує дати відповіді.

До обговорення результатів громадського аудиту кандидатів-мажоритарників запрошено представників політичних партій, політологів, експертів та журналістів.

В рамках дослідження кандидатів-мажоритарників учасники Руху ЧЕСНО проаналізували 2008 кандидатів у 225 мажоритарних округах, самовисуванців та висуванців від партій, та виявили 684 кандидатів, які порушили принаймні 1 з 4 критеріїв ЧЕСНО.

04 жовтня Рух ЧЕСНО передав штабам 22 політичних партій результати перевірки кандидатів-мажоритарників, що були висунуті цими політичними силами. Окрім цього 16 політичних сил, що мають незначні шанси пройти до парламенту, отримали аналіз перших п’ятірок своїх партійних списків. Кандидати мали 3 дні для ознайомлення з результатами дослідження ЧЕСНО перед їх оприлюдненням та надсилання аргументованих відповідей на електронну адресу: [email protected]

Акредитація журналістів для участі у презентації за адресою: [email protected], або за телефоном (099) 271 95 59.