9 лютого о 12:00 у музеї історії міста Хмельницький відбудеться презентація громадського руху ЧЕСНО та мозковий штурм з міськими активістами. О 15:30 розпочнеться прес-конференція та дискусія представників руху з журналістами.


З журналістами спілкуватимуться:

Організатори презентації планують утворити регіональну платформу руху ЧЕСНО в Хмельницькому та спільно з міськими громадськими активістами розробити план детальної перевірки чинних народних депутатів і майбутніх кандидатів на відповідність громадським «критеріям доброчесності».

Під час прес-конференції буде презентовано новостворену платформу ЧЕСНО в Хмельницькому та детальну методологію громадського аудиту, яка дозволить будь-якому громадянинові долучитися до руху та перевірити будь-якого депутата чинного парламенту на відповідність критеріям. 

Адреса презентації: вул. Проскурівська, 30.

Модератор:Тата Пеклну, прес-центр громадського руху ЧЕСНО.

Акредитація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.

Презентація відбудеться в рамках всеукраїнського туру учасників руху - «Фільтруй Раду!», мета якого - об’єднати мешканців усіх регіонів України задля очищення майбутнього парламенту від недостойних кандидатів. Напередодні презентації руху відбулися в Полтаві, Сумах, Чернігові та Житомирі. Наступна презентація активістів руху запланована на 10 лютого у Тернополі.

Долучитися та слідкувати за подіями на Facebook/chesno.movement

Останні новини на Twitter: @chesno_2012

Контактна особа: Тата Пеклун, прес-центр громадського руху ЧЕСНО, [email protected]