11 липня з 15:00 до 16:00 в медіа-клубі "ЧЕСНО про вибори" відбудеться дискусія між журналістами та Блаженнішим Любомиром на тему «Чи можна прощати політикам?».


Щосереди учасники руху ЧЕСНО збирають журналістів та цікавих особистостей у своєму медіа-клубі для відвертої розмови про те, що турбує виборців. Зустрічі мають на меті розгорнути конструктивну дискусію в суспільстві щодо майбутніх парламентських виборів та політичної перспективи України в цілому.

Напередодні парламентських виборів перед суспільством постала низка проблем: що вважати політичною корупцією? Що вважати зрадою політика? Як добитися того, щоб політик виконував свої обіцянки після виборів?, «Чи можна прощати політикам?». Шукати вірні відповіді на ці та інші запитання учасники клубу будуть в атмосфері довірливої бесіди та частування солодощів, виготовлених активістами руху ЧЕСНО.  

Веде бесіду Андрій Куликов.

Зустріч відбудеться за адресою: вул. О.Гончара, 36 А, 2 поверх, офіс ГО «Центр UA» (мапа).

Онлайн-трансляцію медіа-клубу дивіться на сайті парнерів http://www.pravda.com.ua/ та http://platfor.ma/.

Запрошуємо представників ЗМІ акредитовуватися за телефонами: (067) 441-51-30, press@adamant.net - Олена Бондаренко або (067-243-63-55), [email protected] - Ольга Сушицька.

До відома:

  • Медіа-клуб «ЧЕСНО про вибори» - це незалежний дискусійний майданчик, заснований відомими журналістами та громадськими діячами, які є учасниками руху ЧЕСНО
  • Відкриття медіа-клубу відбулося 27 червня 2012 року, першим гостем став перший президент України Леонід Кравчук.
  • Громадянський рух ЧЕСНО започатковано групою зацікавлених активістів спільно з представниками партнерства «Новий Громадянин» у жовтні 2011 року.  Мета Руху - активізувати суспільство, щоб очистити майбутній парламент від недостойних депутатів. Рух не підтримує жодного політика чи політичну силу, його представники не будуть балотуватися до Верховної Ради України.