6 серпня (понеділок) о 15:00 розпочнеться круглий стіл "Чесні політики від Харкова — мрія чи досяжна реальність?" за результатами громадського аудиту депутатів, проведеного рухом ЧЕСНО.


 

Презентувати результати дослідження парламентарів, які містяться у новітньому онлайн-інструменті ЧЕСНОМЕТРІ, та відповідати на гострі запитання журналістів та політиків будуть представники координаційної ради руху ЧЕСНО: Олег Рибачук (Голова "Центр UA") та Олексій Кляшторний (Представник ГО "Українська Справа").

 В ході круглого столу представники ЗМІ, політики та експерти обговорять такі питання:

  • Результати дослідження чинних народних депутатів України рухом ЧЕСНО: наскільки доброчесні українські парламентарі?
  • Парламентарі від Харкова — чи відрізняється рівень їх доброчесності від загальноукраїнського рівня?
  • Як покращити якість політиків, що йтимуть до парламенту  від округів Харківської області?
  • Наскільки партії готові зважати на думку громадськості стосовно доброчесності депутатів?
  • Чи існує громадський запит на доброчесних політиків серед харків’ян?

Презентація відбудеться в приміщенні ГО "Поступ"  за адресою: м. Харків,  пл. Свободи, 6 (вхід з боку пр. Леніна, Держпрому).

ЧЕСНОМЕТР – це новітній  он-лайн інструмент, завдяки якому кожен виборець зможе ознайомитися з профайлами чинних депутатів щодо їх відповідності критеріям ЧЕСНО. Другий етап дослідження – аналіз усіх кандидатів за партійними списками та у мажоритарних округах. Результати громадського аудиту політиків розміщені на офіційному сайті руху.

За додатковою інформацією звертайтесь до Координатора руху ЧЕСНО в Харкові: Малишевої Дарії (063) 128-40-11,  [email protected]