15 жовтня о 14:00 у ТРК "STARTER" (м. Стаханов) пройде дев’яте засідання "Дебатного клубу ЧЕСНО" за участі представникеів політичних сил та кандидатів у народні депутати, які балотуються по одномандатному округу № 107 (м. Стаханов, м. Лисичанськ, г. Первомайськ, Попаснянський р-н). 

 


Запрошуємо кандидатів у народні депутати, представників ЗМІ та громадських організацій регіону взяти участь у незалежних дебатах. Під час зустрічі кандидати у народні депутати представлять свої програми, презентують першочергові законопроекти, які вони мають намір внести на розгляд нового парламенту, роз’яснять, як вони планують налагодити ефективну співпрацю між виборцем та народним депутатом, а також назвуть шляхи вирішення ключових проблем округу.

Після закінчення презентацій кандидатами своїх програм та обговорення запропонованих питань, суперники по округу перейдуть до дискусії з журналістами та представниками громадськості.

Початок дебатів  - 14:00 (тривалість 2 години).

Згідно з даними соціологічних опитувань, проведених "Громадською службою правової допомоги" та ТРК "ИРТА" (проект "Народне голосування") у якості основних учасників дебатів запрошено:

Анушак Сергій - Народна партія

Гладких Валентин - самовисуванець

Дунаєв Сергій - Партія регіонів

Кримцев Сергій - КПУ

Крисанов Леонід - УДАР

Слесарєв Сергій - самовисуванець

Теросипов Вячеслав - ОО "За Батьківщину!"

Шахов Сергій -  самовисуванець

Шведов Віталій  - самовисуванець.

Інші зареєстровані у цьому окрузі кандидати також зможуть взяти участь у заході та поставити питання основним претендентам на депутатський мандат.

Офіційні інформаційні партнери "Дебатного клубу": сайт "Політика 2.0" politika.lg.ua/  та громадсько-політична газета "Свободный репортёр".

Партнери: Луганський інформаційний сайт "Восточный корреспондент" eastkorr.net, Перевальський інформаційний портал Perevalsk0241.ucoz.ua, Інтернет-радіо "ВОЛЯ" Radiovolya.org, молодіжне інтернет-видання molod-news.com.ua.

Нагадаємо, що восьме засідання "Дебатного клубу ЧЕСНО" відбулось 12 жовтня та зібрало 5 рейтингових кандидатів по одномандатному виборчому округу № 112. 

До середини жовтня політичні дебати ЧЕСНО пройдуть у всіх виборчих округах Луганщини.

З організаційних питань прохання звертатись до модератора проекту Сергія Сакадинського, facebook.com/sakadynskij, +38(050)592-37-82, або координатора Громадянського руху ЧЕСНО у Луганській області Всеволода Філімоненка  +38(050)205-18-37, facebook.com/vsevolod.filimonenko.