4 жовтня  о 13:00 год Донецький прес-клуб спільно з проектом «Владометр» проводять круглий стіл для журналістів «Нові форми та можливості громадського контролю влади», який відбудеться за адресою:м.Донецьк, вул. Овнатаняна, 4, офіс 205.


Мета заходу – створити дискусійний майданчик для презентації та обговорення громадських ініціатив загальноукраїнського та регіонального рівнів, що займаються різними формами громадського моніторингу влади і спрямовані на демократизацію державних процесів в Україні.

До участі в дискусії запрошені представники проектів: «Владометр»Громадянський рух «ЧЕСНО»Громадянська мережа «ОПОРА», Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України»«Electua.org», «Хто в Раді?», «Campus 3.0». Також на захід отримали запрошення представники Донецької місцевої влади.

Учасники дискусії презентуватимуть різні методи контролю за владою: вимірювання та стан політичних обіцянок, перевірка роботи політиків за критеріями доброчесності, моніторинг виборчих кампаній щодо дотримання учасниками виборчого процесу українського законодавства та міжнародних стандартів демократичних виборів, моделі впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні та ін.

У заході візьмуть участь:

-          Тарас Фролов, керуючий редактор проекту «Владометр», м.Київ;

-          Сергій Ткаченко, голова Правління Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України»;

-          Валентин Краснопьоров, координатор донецької платформи Громадянського Руху ЧЕСНО;

-          Володимир Орос, координатор проекту «Electua.org» у Донецькій області. 

Питання до обговорення:

Чим представлені ініціативи відрізняються одна від одної? Як вони взаємодіють і чи можлива між ними співпраця? Чи здатні такі проекти впливати на майбутнє держави та динаміку суспільного розвитку?Аналіз обіцянок місцевих політиків і державних службовців Донецька? Яка користь від цього простим виборцям? З якими проблемами зустрічаються представники проектів під час своєї роботи, зокрема, у Донецькому регіоні? Як реагує місцева влада та політичні партії на результати проектів: «Владометр», «Чесно», «Electua.org» тощо.

Контакти:  

Донецький прес-клуб  - [email protected],  тел.343 85 68, 345 17 95, 050 273 39 85

Проект «Владометр» - [email protected], тел. 066 321 75 85