29 листопада о 10:00 в «УкрІнформі» (вул. Б.Хмельницького, 8/16, зала на першому поверсі) відбудеться прес-конференція руху ЧЕСНО за результатами міжнародного аудиту кампанії «Фільтруй Раду!». Міжнародні експерти у сфері боротьби з політичною корупцією, фінансові аудитори, представники донорських організацій та учасники руху ЧЕСНО представлять свої висновки щодо прозорості та ефективності реалізації кампанії «Фільтруй Раду!».


Аудит руху ЧЕСНО охопив період від його заснування у жовтні 2011 року до вересня 2012 року та стосувався не лише фінансування кампанії «Фільтруй Раду!», але й дотримання процедур об’єктивності, незаангажованості та рівності підходів у моніторингу політиків.

Учасник прес-конференції:

·         Роланд Ковач, директор проекту «Об'єднуємося заради реформ» (UNITER, що виконується організацією ПАКТ за підтримки USAID).

·         Професор Аліна Мунджіу-Піппіді, громадський діяч, голова Європейського дослідницького центру з питань антикорупції та державного будівництва, викладач Hertie School of Governance в Берліні) - здійснювала оцінку ефективності кампанії Фільтруй раду! руху ЧЕСНО.

·         Лариса Шкурка, (аудиторсько-консалтингова група «Компас») - фінансовий аудитор кампанії Фільтруй раду! руху ЧЕСНО.

·         Тарас Шевченко, директор Інститут Медіа Права, один з ініціаторів руху ЧЕСНО.

Твіттер-трансляція з прес-концфереції відбуватиметься за хештегом #chesno.

Акредитація журналістів за телефоном (099) 271 95 59 або електронною адресою: [email protected].