Кулініч
Олег Іванович
самовисування
147 округ
Народився 25 листопада 1966 року в місті Зіньків Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Зіньків Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За наявною в Чеснометрі інформацією від 2012 р., можлива причетність кандидата до корупційних дій.

За інформацією видання "Дзеркало тижня", агрофірма ТОВ "Октан", засновником якої є Кулініч Олег Іванович, захопила частину земель агрофірми "Полтаваекопродукт-2". Для цього представники ТОВ "Октан" підбурювали місцевих мешканців забрати свої паї у "Полтаваекопродукт-2" і укласти договори оренди з їхньою компанією, поширюючи серед акціонерів неправдиві чутки про близьке банкрутство конкурентної фірми. Також представники "Октану" обіцяли селянам правильно оформити позови про розірвання договорів оренди з "Полтаваекопродукт-2" та погодились забезпечити представлення їх інтересів у суді й сплатити за позивачів держмито. Суд прийняв рішення на користь "Октану", створивши перший прецедент масового дострокового розірвання договору на оренду земельних паїв.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку про те, що Олег Кулініч є фігурантом антикорупційного розслідування щодо зловживання із земельними ресурсами.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.