Шилов
Володимир Олександрович
Батьківщина
157 округ
Народився 11 березня 1953 року в селі Боромля Тростянецького району Сумської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Імпульс", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Сумах, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За повідомленням сумського ЗМІ “Панорама” та порталу “Український земельний ринок”, у березні 2006 року, коли Володимир Олександрович Шилов був головою депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин Сумської міської ради, Сумською міськрадою було виділено кілька земельних ділянок в межах міста під забудову. Земельні ділянки отримали однопартійці Володимира Шилова: дружина тодішнього голови обласної ради Ірина Шапошнік і депутат міськради Олександр Вегера.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку про причетність Володимира Олександровича Шилова до корупційних дій, а саме до зловживання владою.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.