Святаш
Дмитро Володимирович
самовисування
170 округ
Народився 15 червня 1971 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету з питань удосконалення Податкового кодексу України, загального податкового адміністрування, податкового боргу Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За наявною в Чеснометрі інформацією від 2012 р., можлива причетність кандидата до корупційних дій.

Згідно з досьє на сайті «LIGA.net», Святаш Дмитро Володимирович раніше володів частиною статутного капіталу компанії «АІС», зі складу власників якої вийшов у 2009 р. За інформацією "Економічної правди", 31 липня 2012 р. представники керівництва банків "Альфа-Банк", "УкрСібббанк" та "ВТБ", а також виконувачка обов’язків директора Національної асоціації банків України Олена Єфремова підписали звернення до Прем’єр-міністра Миколи Азарова, в якому звинуватили групу компаній "АІС" у "підробці документів, підкупі нотаріусів, неправомірному відчуженні заставного майна, штучному банкрутуванні підприємств з метою ухилення від узятих на себе зобов’язань". При цьому звернення свідчить, що Дмитро Святаш брав у цих діях безпосередню участь за часів свого почесного президентства у компанії. Про це звернення також повідомляв сайт "LB.ua".

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку про те, що Дмитро Святаш є фігурантом антикорупційного розслідування щодо штучного банкрутства підприємств з метою ухиляння від сплати кредитних зобов’язань.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.