Рибаков
Ігор Олександрович
самовисування
207 округ
Народився 14 серпня 1976 року в місті Веймар, Німеччина, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Луганську, судимість відсутня, самовисування.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За наявною у Чеснометрі інформацією від 2012 р., можлива причетність кандидата до політичної корупції.

8 лютого 2012 р. народний депутат України Забзалюк Роман Омелянович оприлюднив аудіозаписи з уривками своєї розмови з людиною, голос якої був схожий на голос народного депутата України Рибакова Ігоря Олександровича, з яких випливало, що члени депутатської групи "Реформи заради майбутнього" нібито отримували гроші за голосування за вказівкою Ігоря Рибакова, а Роману Забзалюку нібито обіцялися гроші за вступ до групи. Представники "Реформ заради майбутнього" запис розмови назвали сфальсифікованим. У листі заступника Генерального прокурора України Віктора Занфірова на ім’я Романа Забзалюка, підготовленого за результатами розгляду заяви депутата щодо начебто викритих ним фактів виплати грошової винагороди за перехід до депутатської групи "Реформи заради майбутнього", справжність аудіозаписів не оцінювалась, однак фактично було визнано факт отримання паном Забзалюком грошових коштів з метою викриття особи, яка їх передала.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку про те, що Ігор Рибаков є фігурантом антикорупційного розслідування щодо політичної корупції.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.