Супруненко
Олександр Іванович
самовисування
216 округ
Народився 31 сiчня 1971 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Юридична фірма "Правозахисник", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За наявною у Чеснометрі інформацією від 2012 р., можлива причетність кандидата до рейдерського захоплення.

Як повідомляло видання «Українська правда», в жовтні 2009 р. книжковий магазин «Сяйво» у м. Києві було продано Шевченківської РДА на аукціоні за сумнівних обставин. Нові власники, не чекаючи на завершення розгляду справи у суді, обрали нового директора та в лютому 2010 р. за невтручання міліції захопили магазин силою. Після сутичок нападники закрилися в будівлі, а вхід до неї перекрили двома автомобілям КРАЗ, які припаркувалися на тротуарі. У результаті службового розслідування ДАІ було встановлено, що два вантажні автомобілі КРАЗ, які у лютому-квітні 2010 р. блокували вхід до книгарні «Сяйво», на підставі договору оренди були передані у користування народного депутата Супруненка Олександра Івановича.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку про причетність Олександра Супруненка до корупційних дій, а саме до зловживання владою.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.