Мирний
Іван Миколайович
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК
18 номер у списку
Народився 6 липня 1954 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 18.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За наявною в Чеснометрі інформацією від 2012 р., можлива причетність кандидата до зловживання владою та службовим становищем.

У журналістському розслідуванні Мустафи Найєма для «Української правди», присвяченому невідомим сторінкам біографії Дмитра Фірташа, говориться про зв’язок Мирного Івана Миколайовича з Фірташем. Так, у 1995 р. Іван Мирний займав посаду начальника управління по боротьбі з оргзлочинністю Чернівецької обласної міліції і брав участь у розслідуванні кримінальної справи про контрабанду спирту, в якій підслідним був Дмитро Фірташ: «майбутній олігарх в середині 1990-х три місяці просидів у слідчому ізоляторі, однак вийшов на свободу – а Мирний… нібито став начальником його охорони». Зі статті можна зробити висновок, що Іван Мирний міг використати своє службове становище та сприяти звільненню Дмитра Фірташа з-під варти.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку про те, що Іван Мирний є фігурантом антикорупційного розслідування щодо можливого зловживання службовим становищем.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.