Павленко
Юрій Олексійович
ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК
24 номер у списку
Народився 20 березня 1975 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник, Центр захисту прав дитини всеукраїнської громадської організації "Служба захисту дітей", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 24.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

Державні органи повідомляли про порушення та зловживання у Міністерстві сім’ї, молоді та спорту під час головування в ньому Павленка Юрія Олексійовича (2005-2006 рр.).

У листопаді 2006 р. Рахункова палата повідомляла, що в очолюваному паном Павленком міністерстві допущене довільне планування і використання держкоштів загальною сумою 51,6 млн грн., з яких використано з бюджетним правопорушенням більше 2,5 млн грн. і неефективно – 3,3 млн грн.

Крім того, у тому ж році Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо однієї з програм міністерства. За словами заступника Генерального прокурора Тетяни Корнякової, чиновники міністерства сім’ї, молоді та спорту витратили 200 тис грн. у рамках акції "Разом до перемоги в Німеччині" на проїзд, проживання і харчування під час чемпіонату, а також транспортні послуги протягом 11 днів, групи з 77 вболівальників, переважно бізнесменів. Усі ці витрати не мали жодного стосунку до мети програми, у зв’язку з чим 25 вересня 2006 р. Генпрокуратурою і було порушено кримінальну справу. Результати розгляду Руху ЧЕСНО невідомі.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку, що Павленко Юрій Олексійович є фігурантом антикорупційного розслідування щодо нецільового використання державних коштів.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.