Кривецький
Ігор Ігорович
Свобода
13 номер у списку
Народився 9 серпня 1972 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в міств Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 13.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За інформацією ЗМІ (лінк 1, лінк 2), Кривецький Ігор Ігорович нібито відомий своєю співпрацею із кримінальним авторитетом Володимиром Дідухом. Сам Кривецький заперечує ці зв’язки, однак за інформацією видання «Наші гроші» дружина Володимира Дідуха Наталія Сліпченко спільно з Ігорем Кривецьким та Олегом Тульчинським є засновниками львівської компанії «Емкорет». Крім того, вони разом заснували громадську організацію «Здорова Галичина».

За повідомленням видання «Наші гроші», ГО «Здорова Галичина» причетна до спроб приватизації клубу «Романтик». Також з десятьох членів комісії, що приймала рішення про включення приміщення клубу у перелік об’єктів, що підлягають приватизації, п’ятеро були представниками ВО «Свобода», що може свідчити про конфлікт інтересів.

Як повідомляє ZIK, казино «Фешн-клаб», яке нібито належить Кривецькому, робило спроби захоплення літнього майданчика у Львові, на площі Підкови. Пан Кривецький надав Руху «ЧЕСНО» документи для спростування припущення про незаконність таких дій, однак у документах, поданих кандидатом, вказана інша адреса.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку про те, що Ігор Кривецький є фігурантом антикорупційного розслідування.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.