Грановський
Олександр Михайлович
БПП
58 номер у списку
Народився 25 грудня 1979 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова ради директорів, компанія "Ассофіт Холдінгс Лімітед", член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 58.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За інформацією журналістського розслідування програми “Слідство.інфо”, Олександр Михайлович Грановський з 2008 р. є директором компанії “Ассофіт Холдінгз Лімітед”, яка нібито через низку скандалів стала власником ТЦ Sky Mall (лінк 1, лінк 2, лінк 3, лінк 4). У сюжеті зазначається, що Олександр Грановський є менеджером у компанії бізнесмена Андрія Адамовського, який нібито був причетний до рейдерського захоплення ТЦ Sky Mall.

За інформацією Антирейдерського Союзу Підприємців України (лінк 1, лінк 2, лінк 3), компанія ТОВ “Призма Бета”, яка до вересня 2014 р. належала компанії “Ассофіт Холдінгз Лімітед”, була причетна до підкупу суддів Вищого Господарського Суду України влітку 2014 р.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку, що Олександр Грановський є фігурантом антикорупційного розслідування щодо підкупу посадових осіб.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.