Тігіпко
Сергій Леонідович
ПАРТІЯ "СИЛЬНА УКРАЇНА"
1 номер у списку
Народився 13 лютого 1960 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 1.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За наявною в Чеснометрі інформацією від 2012 р., можлива причетність кандидата до корупційних дій.

За інформацією організації ОПОРА та видання "Коментарі"), у 2012 р. Міністерство праці та соціальної політики, очолюване заступником голови Партії Регіонів Тігіпком Сергієм Леонідовичем, створило 12 тис. робочих місць для соціальних працівників, частина з яких пізніше визнали перед журналістами, що їхнім основним завданням була агітація за Партію регіонів.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку про причетність Сергія Тігіпка до корупційних дій, а саме до зловживання владою.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.