Гуржос
Вадим Миколайович
ПАРТІЯ "СИЛЬНА УКРАЇНА"
8 номер у списку
Народився 9 вересня 1958 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Студіопак Україна Лімітед", безпартійний, проживає в смт Козин Обухівського району Київської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 8.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За інформацією видання "Дело", 27 квітня 2010 р. київською транспортною прокуратурою проти Вадима Миколайовича Гуржоса було порушено кримінальну справу за фактом перевищення влади і службових повноважень в час перебування на посаді голови "Укравтодору".

Так, у 2009 р. разом з головою ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" Валерієм Вощевським Вадим Гуржос поставив підпис під інструкцією про передачу майна ДП "ДРБУ №100" приватній компанії ЗАТ "ДРБУ №100". За оцінками транспортної прокуратури, ця дія була незаконною завдала державі збитків на 12,78 млн грн. У вересні 2010 р. пана Гуржоса, втім, було виправдано, оскільки суд не виявив в його діях складу злочину.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку, що Вадим Гуржос є фігурантом антикорупційного розслідування щодо перевищення влади та службових повноважень.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.