Піскун
Святослав Михайлович
ПАРТІЯ "СИЛЬНА УКРАЇНА"
16 номер у списку
Народився 8 березня 1959 року громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник Голови, Союз юристів України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 16.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За наявною в Чеснометрі інформацією від 2012 р., можлива причетність кандидата до зловживання владою та службовим становищем.

Так, за інформацією видання "Українська правда", у жовтні 2003 р. за наказом колишнього Президента України Леоніда Даниловича Кучми Піскуна Святослава Михайловича було звільнено з посади Генерального прокурора України за порушення законодавства та вчинення ряду безчесних вчинків з використанням службового становища в особистих цілях. Зокрема видання повідомляло, що перебуваючи на посаді Генпрокурора Святослав Піскун сприяв бізнесу своїх родичів. Інформацію про незаконну діяльність Генпрокурора тоді оприлюднила Глава координаційного комітету по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю Ольга Колінько.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку, що Святослав Піскун є фігурантом антикорупційного розслідування щодо зловживання службовим становищем.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.