Макеєнко
Володимир Володимирович
ПАРТІЯ "СИЛЬНА УКРАЇНА"
31 номер у списку
Народився 17 липня 1965 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 31.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За інформацією програми «Наші гроші» на телеканалі ZIK, депутат Макеєнко Володимир Володимирович, який очолює бюджетний комітет ВРУ, визнав свою причетність, а також причетність членів своєї сім’ї та друзів до державного підприємства "Украерорух". Компанія ТОВ НВП "Техвестсервіс", до складу засновників якої до 2011 р. входив екс-директор ДП "Украерорух" Кирило Поліщук, за неконкурентних умов постійно виграє тендери на обслуговування обладнання "Украероруху", протягом 2008-2014 рр. отримавши 400 млн грн. За словами Володимира Макеєнка, "Украерорух" не використовує державні кошти на закупівлі, але це фактично неможливо, оскільки "Украерорух" – державне підприємство.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку про те, що Володимир Макеєнко є фігурантом антикорупційного розслідування щодо зловживання владою.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.