Абдуллін
Олександр Рафкатович
Батьківщина
17 номер у списку
Народився 29 червня 1962 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 17.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За наявною в Чеснометрі інформацією від 2012 р., можлива причетність кандидата до корупційних дій.


За матеріалом газети "Деловая столица", 21 жовтня 2004 р. Олександр Рафкатович Абдуллін рішенням Київської міської ради отримав в особисте користування земельну ділянку розміром 2,7 га, розташовану на землях будинку відпочинку "Пуща-Водиця", який належав Державному управлінню справами.


За інформацією видання "Українська правда", 27 січня 2005 р., після порушення Генеральною прокуратурою України кримінальної справи за фактом безгосподарного використання земель лісового фонду в Пущі-Водиці, Київрада призупинила своє попереднє рішення про передачу земельних ділянок, а 30 травня 2005 р. Шевченківський суд міста Києва визнав рішення Київради про відчуження земель у Пущі-Водиці незаконним.


Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку, що Олександр Абдуллін є фігурантом антикорупційного розслідування щодо зловживань із розподілу земельних ресурсів.

Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.