Сенченко
Андрій Віленович
Батьківщина
32 номер у списку
Народився 1 листопада 1959 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України податкової та митної політики, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Сімферополі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 32.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

За наявною у Чеснометрі інформацією від 2012 р., можлива причетність кандидата до корупційних дій.

За інформацією ряду ЗМІ, Сенченко Андрій Віленович був причетний до незаконного відчуження державного підприємства "Феодосійський судомеханічний завод" (лінк 1, лінк 2, лінк 1). Зокрема, як зазначив 7 квітня 2012 р. керівник групи представників державного обвинувачення у справі колишнього в.о. Міністра оборони Валерія Іващенка Петро Коваль, Сенченко Андрій Віленович "приходив до Іващенка та фактично вмовив підписати план санації Феодосійського судномеханічного заводу".

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку, що Андрій Сенченко є фігурантом антикорупційного розслідування щодо розкрадання державного майна.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.