Фото: Дубіль Валерій

Дубіль Валерій Олександрович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 10 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Перший заступник голови Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у червні 2014 році від ВО “Батьківщина” (№19 у списку), набув повноважень у червні 2015 року. Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. З січня 2019 року - заступник голови ВО “Батьківщина”. Також є членом Президії Політради та головою Чернігівської обласної партійної організації.

У 2015 році балотувався до Чернігівської обласної ради від ВО “Батьківщина” як перший кандидат. У 2012 році був обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання за округом № 205 (м.Чернігів) від ВО “Батьківщина”.

З 2008 до 2012 року — народний депутат України 6 скликання від БЮТ (№ 174 у списку), був членом УСДП. У 2006 році балотувався до Верховної Ради під номером 279 у списку БЮТ, був членом ВО “Батьківщина”. З 2006 до 2008 року – депутат Дніпровської районної ради у м. Києві.

У 2002 році балотувався до Верховної Ради від Партії реабілітації народу України за 210 округом (Чернігівська область), був членом партії.  З 1998 до 2002 був депутатом Прилуцької міської ради.

До політичної діяльності був приватним підприємцем, заступником директора з будівництва та архітектури ТОВ “Ринок-1”, з 1992 до 2002 року працював фельдшером приймального відділення у Прилуцькій центральній міській лікарні. З 2000 року - президент, а згодом - почесний президент БФ “Європа”.

Закінчив КНЕУ за спеціальністю “економіка та підприємництво”, Прилуцьке медичне училище за фахом “фельдшер-акушер”.

Фігурант антикорупційного розслідування – не задекларував свій бізнес у 2014 році. У 2019 році фігурує у кримінальній справі за фактом підкупу виборців, яку відкрило СБУ.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 August 2019 - ... ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 8
  • 17 June 2015 - 29 August 2019 ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 7
  • 12 December 2012 - 27 November 2014 ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 6
  • 23 November 2007 - 12 December 2012 Блок Юлії Тимошенко

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 7
  • Комітет з питань бюджету
  • 4 August 2008 - 3 March 2011 Комітет з питань податкової та митної політики
  • 3 March 2011 - 12 December 2012 Комітет з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики
  • Верховна Рада 9
  • з 29 August 2019 - ... Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

54 народних депутата не задекларували бізнес у 2014 році

  • податкові зловживання: порушення вимог фінансового контролю

Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Biography was not provided on request
  • 2012 No information on MP's assistants

Помічники Помічники

With application of Law of Ukraine 'On Public Service'

  • Гаспарянц Павло Володимирович
  • Кучма Ольга Миколаївна
  • Онищенко Віталій Анатолійович
  • Редькович Василь Васильович

Contracted on regular basis

  • Бучка Віталій Анатолійович
  • Деревляна Олександра Борисівна
  • Коваленко Дмитро Анатолійович
  • Лігай Анна Сергіївна
  • Лігостаєва Олена Вікторівна
  • Полубінський Віктор Ростиславович
  • Правдивець Сергій Сергійович

Volunteer

Архів політичної агітації Архів політичної агітації