Фото: Галайчук Вадим

Галайчук Вадим Сергійович


Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 44 у списку як безпартійний. Член однойменної фракції. Перший заступник голови Комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом.

Засновник та юрист “Hillmont Partners”, адвокат та експерт з конституційного, адміністративного та виборчого права. Під час президентських виборів 2019 року був головним юристом передвиборчого штабу Володимира Зеленського та його представником у ЦВК.

У 2012-2013 роках керував відділом міжнародних відносин Європейської партії України. Співзасновник ТОВ “Катеринчук, Моор та партнери”, з 2005 до 2016 був старшим партнером цієї компанії.

У 2002-2004 роках - юрист юридичного департаменту Блоку “Наша Україна” та кандидата в президенти Віктора Ющенка. У 2001 році був стажером в “BKSH & Associates” (Вашингтон). Раніше працював штатним юристом, перекладачем в Американській Асоціації Юристів в Україні.

Був помічником на громадських засадах депутата Верховної Ради Миколи Катеринчука з 4 до 7 скликання.

З 2014 року член ВГО “Асоціація правників України”, заступник голови Комітету з конституційного права, адміністративного права та прав людини.  

У 2007-2008 роках брав участь в підготовці спостерігачів за виборами у Молдові. Брав участь у численних місіях спостереження в Україні та за кордоном.

Був керівником приймальні “Народний адвокат”. У 1998 році був юридичним радником програми банківського нагляду групи компаній “Барентс” для Національного Банку України.

Закінчив юридичний факультет КНУ ім.Т.Шевченка, отримав ступінь магістра в Університеті штату Мічиган (США).


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 August 2019 - ... Слуга народу

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 August 2019 - ... Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом

Помічники Помічники

Статуси помічника

Архів політичної агітації Архів політичної агітації