Фото: Кириленко Іван

Кириленко Іван Григорович


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від ВО “Батьківщина” номером 6 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань освіти, науки та інновацій. Є першим заступником голови партії та головою Виконавчого Секретаріату ВО “Батьківщина”.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від ВО “Батьківщина” (№14 у списку). Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань наукової та науково-технічної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

У 2012 році обраний депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” (№ 15 у списку). До Верховної Ради 5 та 6 скликань був обраний від Блоку Юлії Тимошенко (№ 70 списку).

У 6 скликанні був головою фракції БЮТ. У травні 2006 року став членом ВО “Батьківщина”, у 2003-2004 роках обіймав посаду голови Аграрної партії України, до того був заступником голови.

У 2002 році був обраний народним депутатом 4 скликання від блоку “За єдину Україну!” (№ 16 списку). З листопада 2002 до лютого 2005 року - віце-прем’єр-міністр України з питань АПК у першому уряді Віктора Януковича. У 2000-2002 роках був міністром аграрної політики.

До Верховної Ради 3 скликання був обраний у 1998 році як безпартійний самовисуванець за виборчим округом № 36 (Дніпропетровська область), також був номером 10 у списку ВО “Громада”.

У 1995 році обраний народним депутатом 2 скликання за округом № 96 (Дніпропетровська область), був висунутий трудовим колективом.

У 1995-1996 роках був першим заступником голови Дніпропетровської ОДА. У 1994-1995 роках був заступником голови Дніпропетровської обласної ради Павла Лазаренка, у 1992-1994 роках був секретарем Дніпропетровської ОДА. У 1991-1992 роках був заступником начальника, потім — начальником відділу сільгосппродукції Акціонерного товариства (АТ) “Дніпропетровська товарно-фондова біржа”.

У радянські часи, починаючи з 1978 року, обіймав різні керівні посади у місцевих осередках ЛКСМУ та КПРС у Дніпропетровській області. У 1985-1987 роках був спочатку заступником голови, а згодом - головою колгоспу.

Закінчив Дніпропетровський сільськогосподарський інститут за спеціальністю “агроном” та Академію суспільних наук при ЦК КПРС.

Доктор економічних наук, кандидат історичних наук. Член-кореспондент Національної академії аграрних наук України. Заслужений працівник сільського господарства України.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 August 2019 - ... ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 8
  • 27 November 2014 - 29 August 2019 ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 7
  • 12 December 2012 - 27 November 2014 ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 6
  • 23 November 2007 - 12 December 2012 Блок Юлії Тимошенко
  • Верховна Рада 5
  • 25 May 2006 - 23 November 2007 Блок Юлії Тимошенко
  • Верховна Рада 4
  • 22 October 2002 - 6 March 2003 Фракція Аграрної партії України
  • 20 June 2002 - 22 October 2002 Фракція "Аграрники України" (Аграрники)
  • 15 May 2002 - 20 June 2002 Єдина Україна
  • Верховна Рада 3
  • 15 March 1999 - 22 February 2000 Фракція "Батьківщина"
  • 12 May 1998 - 15 March 1999 Фракція "Громада"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 November 2014 - 29 August 2019 Комітет з питань науки і освіти
  • Верховна Рада 7
  • Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 6
  • 23 November 2007 - 12 December 2012 Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 5
  • 25 May 2006 - 15 June 2007 Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 4
  • 14 May 2002 - 6 March 2003 Комітет з питань європейської інтеграції
  • Верховна Рада 3
  • 12 May 1998 - 22 February 2000 Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму
  • Верховна Рада 2
  • 10 December 1995 - 12 May 1998 Комітет з питань АПК, земельних ресурсів та соціального розвитку села
  • Верховна Рада 9
  • з 29 August 2019 - ... Комітет з питань освіти, науки та інновацій

Посади Посади

  • Заступник голови Дніпропетровської обласної ради народних депутатів
  • Перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації
  • 26 November 2002 - 3 February 2005 Віце-прем'єр-міністр
  • 10 January 2000 - 19 April 2002 Міністр аграрної політики

Посади у партіях Посади у партіях


Інші порушення Інші порушення

  • 2012 Biography was not provided on request
  • 2012 No information on public offices
  • 2012 No information on MP's assistants

Помічники Помічники

With application of Law of Ukraine 'On Public Service'

  • Кириченко Руслан Вікторович

Contracted on regular basis

  • Даниш Остап Тарасович
  • Козар Андрій Васильович
  • Крутова Олена Юріївна
  • Чернова Наталія Федорівна

Volunteer