Фото: Негрич Микола

Негрич Микола Михайлович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Опис політика

У 2019 році балотується у народні депутати України 9 скликання від партії “Сила і честь” на позачергових парламентських виборах 2019 року, номер 16 у списку, безпартійний.

У 2015 році був обраний депутатом Київської міської ради від “БПП “Солідарність”, за 100 округом (Солом’янський район) як безпартійний. Є членом однойменної фракції. Член постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

У 2014 році був обраний депутатом Київської міської ради від партії “УДАР” за мажоритарним округом. У 2012 році балотувався до Верховної Ради 55 номером у списку Партії Наталії Королевської “Україна – Вперед!” як член партії.

У 6 скликанні Верховної Ради був помічником-консультантом на платній основі народного депутата Івана Плюща.

З 2006 року був обраний Головою Наглядової ради ТОВ “Плиски Агро” (за сумісництвом). З вересня 2004 дотепер обіймає посаду директора ТОВ “Агропромбудкапітал”.

У 2003 році розпочав трудову діяльність з посади головного економіста управління фінансово-кредитних механізмів ДАК “Хліб України”, згодом був підвищений до посади начальника управління державних програм та цінового регулювання.

Освіта вища. У 2003 році закінчив Київський національний університет імені Т.Шевченка, факультет міжнародного права, юрист – міжнародник. Працює над кандидатською дисертацією з теми ”Проблеми Податкового законодавства країн ЄС”.

Прогульник засідань Київської міської ради. За даними журналістів Руху “ЧЕСНО”, раніше приховував свої декларації про доходи та роздавав матеріальну допомогу мешканцям свого округу


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні