Фото: Сагайдак Ілля

Сагайдак Ілля Вадимович


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Біографія Біографія

Освіта: Кандидат економічних наук. 2009-2013 – аспірант економічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Тема дисертації: «Міжбюджетні відносини у реалізації соціальної політики держави». 2009 – магістр економічних наук Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Фінанси». 2014 – 2016 Національна академія державного управління при Президентові України. Магістратура за спеціальністю «Державне управління» 2012 – Harvard Business School. Boston, United States (Гарвардська Бізнес Школа, м. Бостон) програма «Стратегічний фінансовий аналіз». Трудова діяльність: З 08.2014 – голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації 05.2014 – 08.2014 – перший заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації. 02.2013 – 05.2014 – помічник Народного депутата у Верховній Раді України 06.2011-02.2013 – директор Phoenix Capital (Фенікс капітал) 01.2010-06.2011 – фінансовий контролер Nestle (Нестле Україна) 2005-2010 – займав посади економіста, бухгалтера та головного бухгалтера комерційних підприємств та банків. Фракція: Депутатська фракція «Солідарність». Посади: Постійна комісія Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами, член комісії. ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ. Адреса: 03115, м. Київ, вул. Депутатська,13 (Святошинський район), телефон: 223-99-45, 094-823-99-45. Завідувач: Близниченко Яна Юріївна. Графік роботи приймальні: Пн - Пт з 10.00 до 18.00. Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Громадська організація «ДАК» (ідентифікаційний код 40158084). Керівник: Руденко Олександр Миколайович. ПОМІЧНИКИ-КОНСУЛЬТАНТИ: Близниченко Яна Юріївна.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Посади Посади

  • 15 March 2016 - 20 June 2017 Заступник голови Київської міської державної адміністрації
  • 15 August 2014 - 18 March 2016 Голова Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації
  • 15 May 2014 - 15 August 2014 Перший заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні