Фото: Герасимов Артур

Герасимов Артур Володимирович


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 11 у списку як член партії. Співголова однойменної фракції. Член Комітету з питань аграрної та земельної політики. Член Центральної Ради партії “Європейська Солідарність”.

Народний депутат 8 скликання. Голова парламентської фракції партії “Блок Петра Порошенка” та член комітету з питань національної безпеки і оборони.

Обраний у 2014 році від БПП (№43 у виборчому списку). 30 травня 2016 року був призначений представником президента України Петра Порошенка у Верховній Раді (3 квітня 2017 року його змінила Ірина Луценко).

У 2014 році відповідав за виборчу кампанію Петра Порошенка у Донецькій області, а потім керував штабом БПП у тій же області на парламентських виборах. Є членом наглядової ради ГО “Спілка відродження Донбасу”.

Балотувався у 2012 році до Верховної Ради як безпартійний самовисуванець у складі неформального об’єднання “Команда Сергія Шахова” за мажоритарним округом №51 (м.Горлівка Донецької області).

До політичної діяльності обіймав посаду заступника директора, директора, згодом - генерального директора у компанії “Українська Маркетингова Група”.

Був членом керівних органів Української асоціації маркетингу, членом Європейської асоціації дослідників ринку та суспільної думки, членом Американської асоціації маркетингу.

Закінчив факультет соціології та психології КНУ ім.Т.Г.Шевченка, закінчив аспірантуру там само.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 August 2019 - ... Європейська Солідарність
  • Верховна Рада 8
  • 27 November 2014 - 29 August 2019 Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 November 2014 - 29 August 2019 Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Верховна Рада 9
  • з 29 August 2019 - ... Комітет з питань аграрної та земельної політики

Посади Посади

  • 30 May 2016 - 3 April 2017 Представник Президента України у Верховній Раді

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Центральної Ради Партії ЄС
  • Член Центральної Ради Партії БПП

Помічники Помічники

With application of Law of Ukraine 'On Public Service'

  • Коворотна Ольга Миколаївна

Contracted on regular basis

  • Благов Артем Васильович
  • Котов Павло Володимирович

Volunteer