Фото: Пинзеник Віктор

Пинзеник Віктор Михайлович


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій
  • Зразкова відвідуваність комітетів Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

Народний депутат 8 скликання, обраний від партії “Блок Петра Порошенка” (№17 у списку) як безпартійний. Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від партії “УДАР” 7 номером у списку як безпартійний. Був заступником голови фракції, членом Комітету з питань економічної політики.

У 2007 році був обраний депутатом Верховної Ради 6 скликання від Блоку Юлії Тимошенко номером 6 у списку. З 2007 до 2009 та з 2005 до 2006 року - міністр фінансів України.

У 2006 році балотувався до Верховної Ради від Громадянського блоку “Пора-ПРП” 2 номером у списку. У 2002 році був обраний депутатом Верховної Ради за списком блоку “Наша Україна”, був першим заступником голови однойменної фракції.

У 1998 році був обраний народним депутатом 3 скликання від партії “Реформи і порядок” за округом №117 (Львівська область), був головою її фракції. Також балотувався за списком партії. З 1997 до 2010 року був головою партії “Реформи і порядок”. 1997-1999 роки - Член Державної комісії з проведення в Україні адміністративної реформи.

З 1995 до 1997 року працював віце-прем’єр-міністром України. З 1994 до 1995 - перший віце-прем’єр-міністр. У 1994-2000 роках був позаштатним радником Президента України з питань економічної політики. Був головою Ради з питань економічної реформи при Президентові України з грудня 1994, головою Національної ради з питань статистики при Президентові України з квітня 1995.

У 1994 році був обраний народним депутатом, висунутий виборцями. Був членом депутатської групи “Реформи”. З 1993 року був головою Українського фонду підтримки реформ. У 1992-1993 роках був міністром економіки та віце-прем’єр-міністром України.

У 1992 році обіймав посаду заступника голови Колегії з питань економічної політики Державної думи України. У 1991 році був обраний народним депутатом 1 скликання.

У 2011 році був призначений заступником голови Наглядової ради АТ “Укрсиббанк”. З 1975 до 1992 року обіймав посади асистента, старшого наукового працівника, доцента, професора, завідувача кафедри економіки і управління народним господарством в ЛНУ ім.І.Франка, також був директором Львівського інституту менеджменту.

Закінчив ЛНУ ім.І.Франка за спеціальністю “економіка”. Доктор економічних наук. Заслужений економіст України. Почесний доктор НаУКМА та ТНЕУ, почесний професор Академії праці та соціальних відносин Федерації профспілок України.


Освіта

  • 1975 закінчив Львівський університет, економічний факультет
  • доктор економічних наук

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 November 2014 - 29 August 2019 Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 December 2012 - 27 November 2014 УДАР

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 November 2014 - 29 August 2019 Комітет з питань бюджету

Посади Посади

  • 18 December 2007 - 17 February 2009 міністр фінансів
  • 4 February 2005 - 4 August 2006 міністр фінансів
  • 31 October 1994 - 7 April 1997 Віце-прем'єр-міністр
  • 27 October 1992 - 30 August 1993 Віце-прем'єр-міністр
  • 27 October 1992 - 13 April 1993 Міністр економіки

Помічники Помічники

Contracted on regular basis

  • Бакалина Сергій Миколайович
  • Дітюк Олег Вячеславович
  • Сарапин Наталія Леонідівна
  • Чигирин Юрій Юрійович

With application of Law of Ukraine 'On Public Service'

  • Богдан Ірина Миколаївна
  • Чебан Ігор Дмитрович

Volunteer

  • Гаврилюк Сергій Іванович
  • Іванишин Іван Юрійович
  • Ленгауер Олександр Євгенович
  • Самохін Анатолій Вікторович
  • Стеценко Олександр Петрович
  • Сулицький Борис Миколайович

Архів політичної агітації Архів політичної агітації