Фото: Розенко Павло

Розенко Павло Валерійович


Опис політика

Віце-прем'єр-міністр України з 14 квітня 2016 року. Міністр соціальної політики України з 2 грудня 2014 року до 14 квітня 2016 року. У 2014 році був обраний народним депутатом 8 скликання від “Блоку Петра Порошенка” (№26 у списку) як безпартійний.

У 2012 році був обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання від партії “УДАР” (№10 у списку) як член партії. Був заступником голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики та праці. З 2010 до 2012 року був незалежним експертом з питань соціальної політики, провідним експертом Центру ім.О.Разумкова.

У 2008-2010 та 2005-2006 роках працював першим заступником міністра праці та соціальної політики України. 2006-2008 роки - керівник Служби соціальної політики Секретаріату Президента України. У 6 скликанні Верховної Ради працював помічником-консультантом народного депутата Олеся Донія на платній основі.

У 2002 році балотувався до Верховної Ради за списком блоку “Наша Україна”, а у 1998 році - за списком “Народного Руху України”. З 2001 до 2005 року - помічник народного депутата Івана Зайця на платній основі, також був помічником народного депутата на платній основі у 1994-2000 роках.

У 2000-2001 роках обіймав посаду помічника Міністра, керівника служби забезпечення діяльності Міністра екології та природних ресурсів України.

З 1993 до 1994 року працював інженером технічного центру у Національній телерадіокомпанії України. Один з лідерів Української Студентської Спілки, був її заступником голови, головою Секретаріату та головою Київської міської організації. Активний учасник “Революції на Граніті” у 1990 році. З 1989 року був членом “Народного Руху України” та “Молодого Руху”.

Закінчив електроакустичний факультет НТУУ “КПІ”. Заслужений працівник соціальної сфери України.


Освіта

  • 1993 закінчив Київський політехнічний інститут, електроакустичний факультет

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 12 December 2012 - 27 November 2014 УДАР

Посади Посади

  • з 14 April 2016 - ... віце-прем'єр-міністр
  • 2 December 2014 - 14 April 2016 міністр праці та соціальної політики

Помічники Помічники

Volunteer

Contracted on regular basis

With application of Law of Ukraine 'On Public Service'

  • Заєць Світлана Василівна
  • Ткаченко Світлана Анатоліївна

Архів політичної агітації Архів політичної агітації