Фото: Бондар Віктор

Бондар Віктор Васильович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій

Опис політика

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 191 округом (Хмельницька область). Співголова депутатської групи "За майбутнє". Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.

У 2019 році балотувався на посаду Президента України від партії "Відродження" як її член. У червні цього ж року заявив про складання повноважень голови партії та вихід з неї через незгоду з рішенням партії об'єднатись з "Опозиційним блоком" на парламентських виборах.

З 2017 року - співголова депутатської групи у Верховній Раді “Партія “Відродження”. З 2015 року - голова партії “Відродження”. Народний депутат 8 скликання. Обраний за округом № 191 (Хмельницька область), самовисуванець. Член Комітету Верховної Ради з питань Регламенту та організації роботи ВРУ.

У 2012 обирався депутатом Верховної Ради 7 скликання за тим же округом як самовисуванець, увійшов до складу фракції “Партії Регіонів”. У 2014 році вийшов з фракції та з іншими депутатами заснував парламентську групу “Суверенна Європейська Україна”.

З 2011 по 2012 рік — керівник організаційно-розпорядчого департаменту Держмитслужби. З 2010 по 2011 рік перебуває на посаді заступника голови Державної митної служби України комуніста Ігоря Калєтніка.

З липня 2008 до квітня 2009 року був заступником лідера партії “Єдиний центр”, ініціатива створення якої належала голові адміністрації президента ЮщенкаВіктору Балозі. З вересня 2007 року обіймає посаду в. о. голови Дніпропетровської облдержадміністрації, а з грудня 2007 і до лютого 2010 року стає губернатором Дніпропетровської області. З вересня 2006 року по вересень 2007 рік працював заступником Голови Секретаріату Президента України Віктора Балоги.

З вересня 2005 року до 2006 року був міністром транспорту і зв'язку України. З 2000 до 2005 року працював у Секретаріаті Кабінету Міністрів України. За цей час обіймав посади керівника центру інформаційних ресурсів департаменту внутрішньої політики, заступника директора департаменту зв'язків з Верховною Радою України, начальника управління стратегії розвитку інформаційних ресурсів та технологій Секретаріату Кабінету міністрів України.

До того працював юридичним радником, а також на різних керівних посадах у комерційних підприємствах. Закінчив НЮА ім.Ярослава Мудрого за фахом “правознавство” та КПІ, отримавши кваліфікацію “аналітик комп’ютерних систем”.

Кнопкодав, у 2012 році не надав Руху ЧЕСНО свою біографію, приховав список помічників-консультантів та депутатських приймалень. Станом на 2013 рік суміщав депутатський мандат із підприємницькою діяльністю. Голосував за “диктаторські закони” 16 січня 2014 року.

Не прокоментував походження коштів на заставу у ЦВК.

Офіційна передвиборча програма кандидата.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 20 February 2014 - 27 February 2014 Позафракційні
  • 12 December 2012 - 20 February 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 9
  • Група "За майбутнє" з 29 August 2019 - ...
  • Група "За майбутнє" з 29 August 2019 - ...
  • Верховна Рада 8
  • Група "Партія "Відродження" 17 June 2015 - 29 August 2019
  • Група "Відродження" 6 March 2015 - 17 June 2015
  • Група "Економічний розвиток" 16 January 2015 - 5 March 2015
  • Група "Воля народу" 27 November 2014 - 16 January 2015
  • Верховна Рада 7
  • Група "Суверенна європейська Україна" 27 February 2014 - 27 November 2014

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 7
  • Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Верховна Рада 8
  • 26 November 2014 - 29 August 2019 Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Верховна Рада 9
  • з 29 August 2019 - ... Комітет з питань транспорту та інфраструктури

Посади Посади

  • 26 May 2010 - 23 March 2011 Заступник Голови Державної митної служби України
  • 15 December 2007 - 4 February 2010 Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації
  • 15 September 2007 - 15 December 2007 В.о голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації
  • 15 September 2006 - 15 September 2007 Заступник голови Секретаріату Президента України
  • 28 September 2005 - 4 August 2006 міністр транспорту та зв'язку

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Нардепи-мажоритарники з Хмельниччини не відобразили всіх витрат у виборчих звітах або не подали їх

  • порушення антикорупційного законодавства: порушення вимог фінансового контролю

Фірма, співзасновником якої є нардеп Віктор Бондар, розпочали будіництво багатоповерхівки в центрі Києва на прострочених дозволах

  • махінації з природними ресурсами: нецільове використання земельних ресурсів
  • махінації з природними ресурсами: передача земельних ресурсів у користування або власність з порушенням процедури

Несумісність депутатського мандата з іншими видами діяльності: Біловол, Бондар, Герега та ін.

  • владні зловживання: порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 No information on MP's assistants
  • 2012 No information on public offices
  • 2012 Biography was not provided on request

Помічники Помічники

Contracted on regular basis

  • Іваневич Віталій Станіславович
  • Нацевич Валентина Григорівна
  • Смірнов Максим Андрійович

Volunteer

  • Богуш Ігор Анатолійович
  • Бодаєв Вадим Ігорович
  • Брензей Руслан Миколайович
  • Грищук Сергій Олександрович
  • Доскіч Юрій Юрійович
  • Івахов Анатолій Іванович
  • Ковальчук Анатолій Анатолійович
  • Лейві Вадим Леонідович
  • Маценко Сергій Анатолійович
  • Мініх Ірина Миколаївна
  • Морозовський Віктор Нарцисович
  • Падалка Анна Василівна
  • Серженко Віра Олександрівна
  • Федоренко Володимир Федорович
  • Фридинський Микола Євстафійович
  • Цимбалюк Антоніна Миколаївна
  • Шоріна Алла Юріївна

With application of Law of Ukraine 'On Public Service'

  • Іваневич Віталій Станіславович
  • Нацевич Валентина Григорівна