Фото: Світлична Юлія

Світлична Юлія Олександрівна


Негативні характеристики

  • Прогули Прогули

Біографія Біографія

Народилася 06 червня 1984 року в Харкові Освіта: вища, Харківський державний університет харчування та торгівлі, міжнародна економіка, економіст-міжнародник (диплом «з відзнакою»); Національна академія державного управління при Президентові України (Харківський регіональний інститут), державне управління, магістр державного управління (диплом «з відзнакою»). У 2012 році закінчила аспірантуру Національної академії державного управління при Президентові України (Харківський регіональний інститут) за фахом «механізми державного управління». Науковий ступінь, вчене звання: доктор юридичних наук, кандидат наук з державного управління. Трудова діяльність: 15.10.2016 - голова Харківської обласної державної адміністрації; 04.2016 - 10.2016 - перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації; 11.2014 - 04.2016 - заступник голови Харківської обласної державної адміністрації; 04.2014 - 11.2014 - директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації; 2012 - 2014 - заступник директора ТОВ «Дорніт»; 2009 - 2012 - Національна Академія державного управління при Президентові України, аспірант; 2008 - 2009 - Харківська обласна державна адміністрація, начальник відділу розвитку підприємництва та ринкових відносин Головного управління економіки; 2007 - 2008 - Харківська обласна державна адміністрація, начальник відділу цінової політики Головного управління економіки; 2006 - 2007 - Харківська обласна державна адміністрація, головний спеціаліст відділу інвестиційної політики Головного управління економіки; 2006 - заступник Генерального директора ТОВ «Гамма»; 2005 - Учбово-науково виробничий центр «Охорона праці», начальник відділу. Нагороди: Подяка Премʼєр-міністра України. Відзнаки Міністерства економіки та торгівлі, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного комітету з питань підприємництва та регуляторної політики. Нагороджена медаллю «За трудові досягнення». 25 жовтня 2015 року обрана депутатом Харківської обласної ради VII скликання. Представник України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, віце-президент Палати Регіонів Конгреса місцевих і регіональних влад Ради Європи. Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва, голова комісії. Час особистого прийому: 3-я п’ятниця місяця, особистий прийом відбувається за адресою: 62002, смт Краснокутськ, вул. К. Маркса, 1. Закріплення за районами: Краснокутський.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Харківська обласна рада 7
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Посади Посади

  • з 15 October 2016 - ... Голова Харківської обласної державної адміністрації
  • 15 April 2016 - 15 October 2016 Перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації
  • 15 November 2014 - 15 April 2016 Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

Приймальні Приймальні