Фото: Приходько Наталія

Приходько Наталія Ігорівна


Негативні характеристики

  • Гречкосійство Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Опозиційна платформа - За життя” номером 26 у списку як членкиня партії. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

З квітня 2016 року - заступниця начальника управління – начальниця відділу координації діяльності управління аналітичного забезпечення Київського міського голови  апарату виконавчого органу Київської міської ради.

У 2015-2016 роках - заступниця начальника управління – начальниця відділу організаційно-документального забезпечення діяльності Київського міського голови управління організаційно-аналітичного забезпечення діяльності Київського міського голови (патронатної служби) апарату виконавчого органу Київської міської ради.

З 2014 до 2015 року обіймала посаду заступниці начальника управління - начальниці відділу організаційно-документального забезпечення діяльності Київського міського голови. З 2010 до 2012 року працювала в апараті Верховної Ради України. 

З 2008 до 2010 року обіймала посаду головної спеціалістки відділу правового аналізу та експертизи виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація). Раніше працювала на посаді юрисконсультки ТОВ “Туристична фірма “Яна””.

У 2015 році була обрана депутаткою Київської міської ради від партії “БПП”. Була помічницею депутата Верховної Ради 7 скликання Віталія Журавського на громадських засадах та депутата Верховної Ради 6 скликання Вадима Столара на платній основі.

Закінчила Національну академію державної податкової служби України за спеціальністю “Правознавство”.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 9
  • з 29 August 2019 - ... Опозиційна платформа - За життя

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 August 2019 - ... Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні