Фото: Марчук Євген

Марчук Євген Кирилович

Балотування Балотування


Посади Посади

  • 25 June 2003 - 23 September 2004 Міністр оборони
  • 8 June 1995 - 27 May 1996 Прем'єр-міністр
  • 31 October 1994 - 8 June 1995 Перший віце-прем'єр-міністр
  • 1 July 1994 - 31 October 1994 Віце-прем'єр-міністр
  • 14 February 1992 - 11 July 1994 Голова Служби Безпеки
  • 24 August 1991 - 25 February 1992 Державний міністр з питань оборони, національної безпеки та надзвичайних ситуацій
  • 5 June 1991 - 23 August 1991 Державний міністр з питань оборони, національної безпеки та надзвичайних ситуацій УРСР

Посади у партіях Посади у партіях


Повʼязані публікації