Фото: Князевич Руслан

Князевич Руслан Петрович

Верховна Рада 9, ЄС, №21 у списку, Член Центральної Ради Партії ЄС

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Європейська Солідарність” номером 21 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правової політики. Член Центральної Ради партії “Європейська Солідарність”.

Народний депутат 8 скликання. Обраний 2014 року від партії “Блок Петра Порошенка” (№12 у списку). Голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя.

17 червня 2014 року призначений на посаду представника Президента України у Верховній Раді, обіймав її до січня 2015 року. У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” (№37 у списку) як безпартійний.

У 2007 році обраний депутатом Верховної Ради 6 скликання від блоку “Наша Україна - Народна Самооборона” (№9 у списку).

З 2007 до 2009 року був членом партії “Народний союз “Наша Україна”, а у 2011 році вступив до партії “Фронт змін”. З 2006 до 2007 року - депутат Верховної Ради 5 скликання від блоку “Наша Україна” (№ 9 в списку) як безпартійний.

У 2004-2006 роках був членом Центральної Виборчої Комісії. З 2002 до 2004 року очолював Секретаріат ЦВК, 2000-2002 роки - керівник служби, перший помічник Голови ЦВК.

У 1997-2000 роках був помічником Голови ЦВК. У 1996-1997 роках був помічником народного депутата Михайла Рябця та аспірантом КУП ім.Корецького НАН України.

Закінчив ІМВ КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “міжнародне право, референт-перекладач з англійської мови”. Кандидат юридичних наук, викладав у НаУКМА, має звання доцента. Заслужений юрист України.

Балотування

  • 2019
    список №21
    Верховна Рада 9-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2014
    список №12
    Верховна Рада 8-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2012
    список №37
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: НУНС
    Обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: Блок "Наша Україна"
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Європейська Солідарність
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 — 12 грудня 2012
    Блок "Наша Україна - Народна Самооборона"
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 — 23 листопада 2007
    Наша Україна

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань правової політики
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Верховна Рада 7
  • Період не вказано
    Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Верховна Рада 6
  • 23 листопада 2007 — 12 грудня 2012
    Комітет з питань правової політики
  • Верховна Рада 5
  • 25 травня 2006 — 8 червня 2007
    Комітет з питань правової політики
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 100,0%
прогули 0,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7
Верховна Рада 6

Робота помічником для:

Верховна Рада 2, Невідомо

Посади

  • 17 червня 2014 — 15 січня 2015
    Представник Президента України у Верховній Раді

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Центральної Ради Партії ЄС
  • Період не вказано
    Член Центральної Ради Партії ЄС

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу