Фото: Смірнова Мирослава

Смірнова Мирослава Михайлівна

мажоритарка

Характеристики політика

 • Прогульництво

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради за 95 округом (Київська область) від партії "УДАР" як безпартійна.

У 2015 році Смірнова балотувалася до Київської облради від БПП, але підтримки виборців виявилося недостатньою для того, щоб Смірнову обрали

На парламентських виборах 2014 року її включили у список БПП, але під непрохідним 110 номером. Тоді Смірнова працювала заступницею голови Києво-Святошинської РДА. 

Смірнова йшла до парламенту від УДАРу у 2012 році теж під непрохідним номером 58. Тоді Смірнова була безробітною, проживала з матір’ю та братом. Річний дохід не перевищував 50 тисяч гривень. На той час вона вже була депутаткою Київської облради від УДАРу з 2010 року. 

У 2012 році, коли вирішила йти до парламенту, вона стала кандидаткою на відкликання через пропуски засідань комісії з питань сім’ї молодіжної політики, фізкультури, спорту та туризму. Пропустила понад 50 % засідань, що виявив під час моніторингу рух ЧЕСНО. 

Вона балотувалася до Шевченківської райради в м. Києві у 2006 році. Була членкинею “Пори” і балотувалася від Громадянського блоку "Пора-ПРП".

У 2006 році закінчила Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова, за фахом - вчитель математики. У 2016 році закінчила з відзнакою Національну академію державного управління при Президентові України (Інститут вищих керівних кадрів) та здобула ступінь магістра за спеціальністю "Управління суспільним розвитком".

Чинна голова Києво-Святошинської РДА, яку на посаду призначив президент Петро Порошенко у 2015 році. Медіаексперти відзначають, що місцеві ЗМІ висвітлювали події за присутності голови РДА й подавали їх так, що є підстави їх вважати “джинсою”.

Суд зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження проти Смірнової у 2017 році. Це сталося через видачу відділу містобудування та архітектури Києво-Святошинської РДА містобудівних умов та обмежень для ділянок у селі Петропавлівська Борщагівка, де будуються об’єкти ЖК “Ехо парк” та “Празький квартал-2”компанії Building Development Holding.

Як голова РДА Смірнова піарилася на об’єктах, збудованих за бюджетні кошти. Зокрема, на будівництві спортивної арени Favorite Fit у Вишневому, дах якої обвалився взимку у рік відкриття. 

Незабаром після нападу депутата Києво-Святошинської райради Олександра Паламарчука (БПП) в липні 2017 року на місцевого активіста Гатного Сергія Чагарова, за повідомленнями потерпілого, на його сім’ю чинився тиск з боку Служби у справах дітей та сім’ї при Києво-Святошинський райдержадміністрації.

Тоді представники цієї служби активно запрошували матір потерпілого підлітка на зустріч, щоб розглянути питання, чи добросовісно вона виконує батьківські обов’язки відносно неповнолітнього сина, який досліджує декларації депутатів та відвідує сесії ради.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка
  Верховна Рада 9-го скликання: УДАР
  Не обрано
 • 2015
  мажоритарка
  Київська обласна рада 7-го скликання: БПП. Округ 29
  Не обрано
 • 2014
  список №110
  Верховна Рада 8-го скликання: БПП
  Не обрано
 • 2012
  список №58
  Верховна Рада 7-го скликання: УДАР
  Не обрано

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу