Народний депутат України 8 скликання. Обраний 1 номером списку Радикальної партії Олега Ляшка, є головою цієї партії і фракції. Член комітету з питань податкової та митної політики.
Балотувався на посаду президента України у 2014 році від Радикальної партії.
2012-2014 - народний депутат України 7 скликання від РПОЛ, обраний за 209 мажоритарним округом (Бахмацький, Борзнянський, Куликівський, Менський, Талалаївський райони, частина Ічнянського району Чернігівської області), позафракційний. Заступник голови комітету з питань фінансів та банківської діяльності.
У 2007 році обраний народним депутатом 6 скликання від БЮТ (29 номер у списку), заступник голови комітету з питань бюджету. 19.10.2010 року виключений з фракції БЮТ за співпрацю з Партією регіонів.
У 2006 році обраний народним депутатом України 5 скликання від БЮТ (26 номер у списку), член регламентного комітету ВР.
У 2002 році балотувався до ВР по 217 округу (м.Київ) як самовисуванець.
У 1998 році балотувався до ВР 3 скликання по 209 округу (м.Ніжин, Ніжинський, Бахмацький та Борзнянський райони Чернігівської області) як самовисуванець, був знятий з виборів за рішенням суду.
До політичної діяльності працював журналістом, редактором та головним редактором різних друкованих видань. Закінчив юридичний факультет ХДПУ ім. Григорія Сковороди та ІМВ КНУ ім. Шевченка за спеціальністю “міжнародний бізнес”.
Прогульник у 5 скликанні ВР, а також у 6 скликанні, кнопкодав, публічно виправдовував кнопкодавство членів своєї фракції Лозового та Мосійчука. Фігурант антикорупційних розслідувань. Ймовірно, двічі брав участь у підкупі виборців в ході парламентських виборів-2012 у Мені та Березні Чернігівської області. Можливо, проводив тендерні махінації із закупівлею пожежних машин. Їздив на незадекларованому “Кадилаку”. Підозрювався у незаконному збагаченні, через що було відкрито кримінальну справу. Щодо Ляшка журналісти проводили і кілька інших антикорупційних розслідувань. У 2012 році не надав свою біографію на запит Руху ЧЕСНО, а також приховав список помічників. Не надав свою декларацію, а також передавав свою картку колегам для неособистого голосування у 6 скликанні ВР. Мав дві судимості за умисні злочини (1. Привласнення та розтрата майна, його умисне знищення або пошкодження, 4 роки позбавлення волі. 2. Наклеп, 3 роки обмеження волі, пізніше ця судимість визнана незаконною та скасована). Ймовірно незаконно суміщав депутатську діяльність та керівництво у компанії. Було відкрито кримінальну справу про незаконне втручання у Єдиний державний реєстр юридичних осіб в інтересах Олега Ляшка. Відмовлявся надати Руху ЧЕСНО фінансові звіти своєї партії. Ляшко та кілька його однопартійців отримали земельні ділянки в Бучі за допомогу у виділенні субвенції з державного бюджету на місто у розмірі 20 млн грн.
Посів 4 місце за статками серед кандидатів у президенти згідно декларацій за 2017 рік та 1 місце за доходами (близько 15 млн грн). Сам Ляшко, народний депутат Андрій Лозовой та прес-служба Радикальної партії Олега Ляшка не прокоментували походження коштів на заставу кандидата Ляшка у ЦВК.