Фото: Давиденко Валерій

Давиденко Валерій Миколайович

Верховна Рада 9, самовисування, мажоритарка

Роки життя: 1973 — 2020

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 6
  • Гречкосійство

Опис політика

23 травня 2020 року був знайдений мертвим з вогнепальним пораненням голови у власному офісі. 

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 208 округом (Чернігівська область). З 6 грудня 2019 року - член депутатської групи "Довіра", до того - позафракційний. Член Комітету з питань економічного розвитку.

Народний депутат України 8 скликання. Обраний від партії “Всеукраїнське аграрне об'єднання “ЗАСТУП” за мажоритарним округом №208 (Чернігівська область). Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Входить до фракції “Блоку Петра Порошенка”.

У 2014 році - радник дирекції з розвитку перспективних програм, ЗАТ “Інститут інноваційного провайдингу Української академії аграрних наук”.

У 2013 році призначений заступником Міністра аграрної політики та продовольства України в уряді Миколи Азарова, звільнений у 2014 році.

2004—2013 роки — генеральний директор ТОВ “СП “Агродім”. У 2000-2004 роках працював спеціалістом зі страхування у САТ “Саламандра-Схід” та ЗАТ “Українська страхова група”. 1998-2000 роки - інженер-механік ТОВ “Український будинок зв’язку”, у 1996-1998 роках був директором ЗАТ “Агропрофіт”. Також працював різноробочим у КСП ім.Енгельса.

Закінчив НУХТ. Кнопкодав. Попри законодавчу заборону політикам втручатися в освітні процеси, побував на святковій лінійці в двох школах округу, одній з яких, за його словами, він передав спортивне обладнання, а у іншій роздавав подарунки.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — 5 грудня 2019
    Позафракційні
  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Депутатські групи

  • Верховна Рада 9
  • 6 грудня 2019 — ...
    Група "Довіра"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань економічного розвитку
  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Кнопкодавство

Дізнатися більше
17 січня 2019
Законопроект 4607
17 січня 2019
Законопроект 4607
20 грудня 2018
Законопроект 8121
20 грудня 2018
Законопроект 8121
20 грудня 2018
Законопроект 3157
20 грудня 2018
Законопроект 3157
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 85,0%
прогули 15,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади

  • 20 травня 2013 — 12 березня 2014
    Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу