Фото: Тарасюк Борис

Тарасюк Борис Іванович

Верховна Рада 8, Батьківщина, №12 у списку, Заступник Голови партії Батьківщина

Характеристики політика

  • Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

Народний депутат 8 скликання, обраний від ВО “Батьківщина” (№12 у списку) як член партії. Заступник голови Комітету у закордонних справах ВРУ та голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби. Заступник голови партії ВО “Батьківщина” з 2013 року, член МФО “Рівні можливості”.

У 2012 році був обраний народним депутатом 7 скликання від ВО “Батьківщина” номером 9 у списку як безпартійний. Був заступником голови фракції, голова підкомітету з питань співробітництва з НАТО та Міжпарламентською конференцією з питань Спільної політики безпеки і оборони ЄС.

З 2010 року викладач (на громадських засадах) Українського інституту підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси — “Укртелерадіопресінституту”.

У 2007 році був обраний народним депутатом від блоку “Наша Україна - Народна Самооборона” номером 11 у списку, у 2006 році - від блоку “Наша Україна” номером 3 у списку. Обидва рази очолював комітет з питань європейської інтеграції.

У 2005-2006 роках працював міністром закордонних справ України. У 2003-2012 роках очолював “Народний рух України”, до цього був членом партії “Реформи і порядок”. З 2003 року - голова громадської ради часопису “ЄвроАтлантика”.

У 2002 році був обраний народним депутатом 4 скликання від блоку “Наша Україна” номером 9 у списку. Очолював комітет з питань європейської інтеграції.

З 2001 року - засновник і директор Інституту євро-атлантичного співробітництва. У 2001-2002 роках працював директором Інституту соціальних наук та міжнародних відносин МАУП.

З 1998 до 2000 року був міністром закордонних справ України. У 1995-1998 роках - посол України у Нідерландах, Бельгії та Люксембурзі, посол по зв’язках з НАТО та ЗЄС. 1997-1998 роки - голова місії України при НАТО.

У 1994-1995 роках працював першим заступником міністра закордонних справ України. З 1993 року — член Українсько-американського консультативного комітету, член Ради директорів Інституту досліджень “Схід—Захід”.

З 1992 року — заступник міністра закордонних справ України, голова Національного комітету України з питань роззброєння (1992-1995 роки), голова Державної міжвідомчої комісії з питань вступу України до Ради Європи (1993-1995).

1991-1992 роки - керівник секретаріату Міністра закордонних справ України — начальник відділу політичного аналізу і координування МЗС України.

З 1990 до 1991 року був радником та заступником начальника відділу головного радника в МЗС України. До цього працював на різних посадах в МЗС УРСР, представництві УРСР в ООН та ЦК КПУ.

Співпрезидент парламентської асамблеї “Східного партнерства”, Співголова Києво-Могилянської Фундації Америки, Член Міжнародної почесної ради Європейської академії дипломатії, Член Консультативної ради Фонду Іман, Член Робочої групи зі співробітництва у Великій Європі, Учасник Європейської лідерської мережі.

Закінчив КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “міжнародне право”. Надзвичайний та Повноважний Посол України. Почесний доктор ЛНУ ім.І.Франка та Рівненського міжнародного економічно-гуманітарного університету.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    ВО "Батьківщина"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Батьківщина"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет у закордонних справах
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 95,0%
прогули 5,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7
Верховна Рада 6
Верховна Рада 5
Верховна Рада 4

Посади

  • 4 лютого 2005 — 1 грудня 2006
    міністр закордонних справ
  • 17 квітня 1998 — 29 вересня 2000
    Міністр закордонних справ

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Заступник Голови партії Батьківщина
  • Період не вказано
    Член Президії Політичної ради партії Батьківщина
  • Період не вказано
    Член Політичної Ради Партії Батьківщина

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу