Фото: Головко Михайло

Головко Михайло Йосифович

Верховна Рада 8, Свобода, мажоритарка, Член Політичної Ради Партії Свобода

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 164 округу (Тернопільська область) від ВО “Свобода” як член партії.

Народний депутат 8 скликання. Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Обраний за виборчим округом № 164 (Тернопільська область) від ВО “Свобода”. Позафракційний. З 17 червня 2015 року є головою міжфракційного депутатського об’єднання “За тверезе майбутнє”.

2012-2014 роки - депутат Верховної Ради 7 скликання за одномандатним виборчим округом № 164 (Тернопільська область) від ВО “Свобода”, брав участь у Євромайдані. У 2011—2012 роках — заступник голови Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”, 2006-2011 роки - голова Тернопільської міської організації партії.

У 2006-2012 роках - депутат Тернопільської міської ради від ВО “Свобода” двох скликань. У 2006 та 2007 роках балотувався до Верховної Ради за списком ВО “Свобода”. З 2002 року - член спочатку Соціал-національної партії України, з 2004 року - Всеукраїнського об'єднання “Свобода”, член політичної ради партії.

До роботи у Верховній Раді був приватним підприємцем, організатором суспільно-громадських заходів ТОПіГУ “Фортеця”.

Закінчив ТНЕУ за спеціальністю “міжнародна економіка”, аспірантуру Тернопільського національного технічного університету ім.Івана Пулюя за фахом “маркетинг на виробництві” та МАУП (правознавство). Кандидат економічних наук.

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: Свобода. Округ 164
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: Свобода. Округ 164, Тернопільська область
    Обрано
  • 2010
    Тернопільська міська рада 6-го скликання: Свобода
    Не обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: Свобода
    Не обрано
  • 2006
    список
    Тернопільська міська рада 5-го скликання: Свобода
    Не обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: Свобода
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    ВО "Свобода"

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань податкової та митної політики
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 98,0%
прогули 2,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Політичної Ради Партії Свобода

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу