Техно-Буду віддали реконструювати перинатальний центр у Тернополі

11 жовтня 2012 р. Управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації за підписом голови тендерного комітету (заступника начальника управління капітального будівництва Тернопільської ОДА) Петра Макара уклало угоду на 29,37 млн грн з ТОВ "Техно-Буд" на реконструкцію будівель обласного клінічного перинатального центру "Мати і дитина" у м.Тернопіль.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки його було проведено за неконкурентною процедурою, звернення до якої обґрунтували розпорядженням голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна щодо урочистого відкриття перинатального центру в грудні 2012 р. При цьому вибір "Техно-Буду" пояснили необхідністю "залучення досвідченого генпідрядника". У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців керівником підприємства з 10 вересня 2012 р. зазначений Василь Депас.

Згідно з інформацією видання "Дзеркало тижня", "Техно-Буд" встиг освоїти близько 15 млн грн, після чого у 2013 р. договір з ним було розірвано у зв’язку з порушенням термінів виконання робіт. Також журналісти повідомляють, що прокуратура області під час перевірки встановила, що службові особи "Техно-Буду" та управління капітального будівництва ОДА, зловживаючи своїми службовими повноваженнями, внесли завідомо неправдиві дані до актів приймання виконаних робіт з реконструкції обласного перинатального центру, завищивши вартість будівельних робіт на загальну суму 215 тис. грн. Прокураторою нібито був складений обвинувальний акт для направлення до Тернопільського міськрайонного суду, але з невідомих причин до суду він так і не потрапив.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Лесі Оробець у жовтні 2012 р. повідомляв про факт підозрілої закупівлі контролюючим органам. В.о. начальника ДФІ Тернопільської обл. Держерука Є.Р. тоді відповіла, що порушень в цій закупівлі не виявлено, оскільки законність застосування процедури закупівлі в одного учасника підтверджено моніторингом Міністерства економіки.

Повʼязані особи

Макар
Петро Миронович
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник начальника управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 35157560

Джерела